אנחנו מודים לך שפינית מזמנך והקשבת.

אם משהו בהחלטתך ישתנה בימים הקרובים - אנו נשמח להכפיל את המענק שקיבלת, או חלק ממנו, עבור מי שזקוק לו בימים אלו.

עם זאת, עדיין ניתן לבחור איך נכון לדעתך לחלק את הסכומים שיצטברו

העמותות בהן תרצו לבחור

ניתן לבחור מספר עמותות

עמותת סח״י

סח"י מוכרת ופועלת ככוח חירום חיוני בימים אלה. היא פועלת בזמן המשבר יחד עם עיריות ומועצות מקומיות ודואגת לסלי מזון לאלפי משפחות. שמונה מרכזי חלוקה מיוחדים לשעת חירום נפתחו במוקדים שונים בארץ ועד כה הוציאו מעל 13,000 חבילות מזון.

sahi-israel.org

עמותת פעמונים

אתגרי היום ענקיים: גם להמשיך מרחוק את תהליכי הליווי האינטימי של המשפחות המצוייות בעומק הליווי, גם להעניק "דגים", בנוסף ל"חכות" שהן עיקר פעילותינו, לאלו שאחרת לא ישרדו את המשבר, וגם להתאים את כלל הידע של העמותה לרבים שצפויים לפנות אלינו בעקבות המשבר הכלכלי הזה.

paamonim.org

"עלם העמותה למען נוער בסיכון"

בזמן הקורונה מצבם של בני הנוער, שגם בשיגרה חווים מצוקה וקושי, החמיר עוד יותר. עמותת עלם מפעילה את הפרויקטים שלה ע"פ נהלי משרד הבריאות. עובדי עלם עורכים טיפולים פרטניים וקבוצתיים ברשת ומטפלים במקרי חרום. כל זאת לצד הפעלת מענים 24/7 לנוער וצעירים בקצה הרצף. בתקופה זו עלם צופה אובדן הכנסות של 40% מתקציבה.

elem.org.il

עמותת רוח נשית

במהלך משבר הקורונה, המשתתפות שלנו חוות קשיים נפשיים והצפה רגשית לצד בעיות כלכליות, וכדי לתת מענה לכל המצוקות שמתעוררות הסבנו את הטיפול הפרונטלי לטיפול מרחוק ואנו מספקות תמיכה בכל מה שדרוש להן.

ruach-nashit.org.il

עמותת בת מלך

משבר הקורונה הצריך היערכות מיידית, תיגבור צוותים במקלטים והקצאת משאבים רבים בכדי להמשיך ולתת מענה לנשים מוכות וילדיהן, תוך עמידה בהנחיות משרד הבריאות. בנוסף, בעקבות המשבר היתה עליה חדה בפניות לקו החירום שלנו, דבר שהצריך תיגבור המענה והתמיכה על ידי עו"ס ועו"ד מומחות.

batmelech.org

עמותת נשים נגד אלימות

בתנאים החדשים, של בידוד, משבר כלכלי, לחץ ומתח רב ישנה עלייה במקרים של אלימות במשפחה. עמותת נשים נגד אלימות כבר מציינת שקיימת עלייה ב-20% בקרב הפניות למרכז הסיוע שמפעילה בהשוואה לתקופה המקבילה משנה שעברה.

wavo.org/he

עמותת איתך מעכי

במהלך משבר הקורונה העמותה פועלת באמצעות הקו החם שלנו, המעניק סיוע משפטי ללא תשלום לנשים שהכנסתן נפגעה בעקבות המשבר, נשים החיות בעוני, נפגעות אלימות, נשים ממיעוט אתני, נשים בהריון, חד-הוריות ועוד. אנו פועלות מול הרשויות למניעת פגיעה בנשים עקב המשבר.

itach.org.il

איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית

מגפת הקורונה מייצרת מגיפה נוספת שאינה נראית לעין אך השלכתיה קשות: אלימות מינית בתוך הבתים וערעור נפשי למי שעברו תקיפות מיניות. לאור זאת, מרכזי הסיוע מתאימים את שירותיהם לצרכי השטח: קווי החירום מאויישים 24/7 ושעות הפעילות הורחבו, כמו כן מופעלות קבוצות תמיכה באמצעות זום.

1202.org.il

עמותת בעצמי

נשים נפגעות אלימות, שיצאו עם ילדיהן ממקלטים לנשים מוכות, זקוקות לתמיכה מיידית. לאור המשבר רבות פוטרו, כשהן ללא זכאות לאבטלה, ציוד בסיסי בבתים, רחוקות מעיר מגוריהן ובבידוד חברתי. חלקן אף בסכנה להוצאה מבתיהן. ארגון 'בעצמי' מלווה את הנשים ומסייע כלכלית כך שישרדו את התקופה ויוכלו להמשיך בשיקומן.

be-atzmi.org.il

המועצה לשלום הילד

על רקע משבר הקורונה והחרפת המצוקות והסיכון הקיים לילדים רבים בתקופה זו, הרחיבה המועצה את מוקד הסיוע שלה באמצעות גיוס מתנדבים והרחבת ערוצי הפניה יחד עם הפעלת מרכז הליווי לילדים נפגעי עבירה הפועל גם בשגרה ומלווה מאות ילדים נפגעי עבירות מין ואלימות.

children.org.il

עמותת בית לכל ילד

הילדים בהם אנו מטפלים בשגרה נמצאים בשעה זו בסיכון גבוה להחרפת ההתעללות עקב שהייה ממושכת בבית ובשל הפסקת השגרה הרגילה. בימים אלו צוות העמותה נשאר גם בשבתות וחגים עקב הגבלות הסגר. כמו כן, יש לנו צורך ברכישת מחשבים עקב ביטול מסגרות החינוך והרצון לשמר את הקשר של הילדים עם  המשפחות.

bily.org.il

תרומה ישירה למשפחות נזקקות 

נגיף הקורונה מביא למשבר כלכלי חמור, עניים חדשים והחמרת מצבם של משפחות בקו העוני.  ערוץ זה יסייע למשפחות נזקקות במזון, תרופות, מחשבים ותשלום חשבונות.
כספי הסיוע יועברו מלב אוהב בהכפלת קרן רש"י ובהמלצת עובדים סוציאליים ברחבי ישראל למשפחות באופן ישיר.

צור קשר

Proudly created by Wix.com